O Stowarzyszeniu Elbląskie Zatorze i konkursie dla mieszkańców dzielnicy rozmawiamy z Romanem Kochanowskim, prezesem stowarzyszenia.
— Ostatnio jakoś mało mówi się o działaniach Stowarzyszenia Elbląskie Zatorze. Zrobiliście sobie przerwę?
— Tak to może wyglądać. Mamy również prywatne życie, a w stowarzyszeniu działamy społecznie, więc nie na wszystkie sprawy starcza nam czasu. Po szumie medialnym, jaki miał miejsce po powstaniu pierwszego w Elblągu dzielnicowego stowarzyszenia przyszedł czas na zwykłe, przyziemne sprawy.
— To znaczy jakie?
— Stowarzyszenie nie miało swojej siedziby, siedziby na Zatorzu, gdzie każdy mógłby przyjść i porozmawiać. Prawdopodobnie nie długo to się zmieni, ponieważ jesteśmy w trakcie pozyskania pomieszczenia. Po podpisaniu umowy podamy do publicznej wiadomości godziny dyżurów i miejsce gdzie będzie można nas znaleźć.
— A teraz gdzie was można znaleźć?
— Kontakt do nas podany jest na stronie zatorzanie.pl, tam także znajduje się status stowarzyszenia oraz wszelkie informacje o naszej dzielnicy.
— Powstaliście po to, by mieszkańcom żyło się lepiej. Żyje się lepiej? Odczuwacie zmiany?
— Po wielu latach, w końcu zaczęło się coś dziać na Zatorzu. Wymieniono nawierzchnię asfaltową na ul. Skrzydlatej, powstaje Orlik przy Szkole Podstawowej nr 14, rozpoczęły się prace związane z odwodnieniem Zatorza, część przystanków autobusowych została zmodernizowana, zamontowano bankomat przy Biedronce... Zaściankowa dzielnica Elbląga zaczyna się powoli zmieniać, z czego bardzo się cieszymy. Jest jeszcze wiele ważnych spraw, które powinny się zmienić, a najważniejsze z nich, to jak zwykle wiadukt nas torami i zjazd na "siódemkę".
— Jakie macie plany na przyszłość? Co jeszcze chcecie zrobić?
— Przede wszystkim chcemy służyć społeczeństwu naszej dzielnicy, rozwiązywać problemowe sprawy Zatorza i w dalszym ciągu realizować cele zawarte w statucie Stowarzyszenia Elbląskie Zatorze. Już rozpoczęliśmy przygotowania do II Festynu Rodzinnego na Zatorzu. Korzystając z okazji chciałbym ogłosić konkurs dla wszystkich mieszkańców Zatorza, niezależnie od wieku. Chodzi stworzenie projektu loga Stowarzyszenia Elbląskie Zatorze, dowolną techniką. Mogą to być rysunki dzieci, projekty komputerowe... Zależy nam, by logo było identyfikowane z naszą dzielnicą, dlatego prosimy o pomoc mieszkańców Zatorza. Prace można przesyłać na adres: stow-elb-zat@wp.pl do 31 grudnia 2011. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie zatorzanie.pl. Na autora najciekawszego projektu czeka nagroda.
sw
Źródło: Nasz Elbląg
REGULAMIN KONKURSU NA LOGO STOWARZYSZENIA ELBLĄSKIE ZATORZE:
Art. 1. ORGANIZATOR
Konkurs jest prowadzony przez Organizatora na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Organizatorem Plebiscytu jest Stowarzyszenie Elbląskie Zatorze
Art.2. UCZESTNICTWO W PLEBISCYCIE
1. Zgłoszenie projektu loga, w formie zdjęcia pracy lub projektu, następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną na adres stow-elb-zat@wp.pl
2. Nadesłane zdjęcia zostaną ponumerowane i umieszczone na stronie internetowej zatorzanie.pl
Art. 3 CZAS TRWANIA KONKURSU
1. Konkurs będzie trwał w dniach od 08 grudnia 2011 roku do 31 grudnia 2011 roku do godz. 23.55.
2. Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim mieszkańcy Zatorza. Ogłoszenie zwycięzcy Konkursu nastąpi 15 stycznia 2012 roku na serwisie zatorzanie.pl
Art. 4 ZASADY KONKURSU
1. W Konkursie biorą udział zdjęcia nadesłane na adres mailowy stowarzyszenia.
2. Każde zdjęcie otrzyma przydzielony numer porządkowy. Zdjęcia wraz z przyporządkowanymi numerami będą przedstawiane na stronach internetowych w okresie trwania Konkursu.
Art. 5 NAGRODY
Zwycięzcą Plebiscytu zostanie projekt loga, które otrzyma najwięcej głosów członków Stowarzyszenia Elbląskie Zatorze. Zwycięzca otrzyma nagrodę niespodziankę.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Redakcja serwisu www.zatorzanie.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Regulamin komentowania artykułów w serwisie www.zatorzanie.pl
W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie www.zatorzanie.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.
Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości.
Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.